fbpx

.

O NAS

W naszej Akademii rozwijamy KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI, czyli te umiejętności, które będą kluczowe w przyszłym świecie (według raportu Future Education and Skills 2030).

Uczymy MATEMATYKI MENTALNEJ według japońskich standardów, JĘZYKÓW OBCYCH metodą CLIL, rozwijamy kompetencje NAUKOWE (fizyka i chemia) oraz PROGRAMISTYCZNE. Rozwijamy TALENTY, uczymy BIZNESU i EKONOMII.

Nasz program cechuje WIELOMODUŁOWOŚĆ, co oznacza, że uczymy kilku umiejętności na jednej lekcji. Matematykę prowadzimy z językiem angielskim lub japońskim, na jednej lekcji uczymy nauki, języka angielskiego, biznesu i rozwijamy kompetencje społeczne. Pokazujemy, że nauka nie ma podziału na przedmioty a umiejętności powinny być elastycznie wykorzystywane w praktyce.

Nasi uczniowie osiągają ponadprzeciętne umiejętności arytmetyczne, potrafią mnożyc liczby wielocyfrowe w pamięci, myśleć logicznie i strategicznie, prowadzą własne biznesy, uczą się operować papierami wartościowymi i poznają swoje talenty. 

NASZE KURSY

SUPERMINDS Kids 

SUPERMINDS juniors 

SUPERMINDS TEENS

 

SUPERMINDS TEENS HIGH 

PLAN NA ROZWÓJ

Zobacz jak zaplanowaliśmy rozwój Superminds.

Możesz dołączyć do naszej Akademii w każdej chwilii, dla każdego kursanta planujemy indywidualną ścieżkę w zależności od wieku i posiadanych umiejętności. 

Ścieżka to według nas najlepsza droga rozwoju KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI, jednak nie musisz korzystać ze wszystkich zajeć. Możesz wybrac te, które sa dla ciebie najabrdziej wartościowe. 

DO JAKIEGO ŚWIATA PRZYGOTOWUJESZ SWOJE DZIECKO?

Jako rozsądny rodzic powinieneś zadać sobie pytanie jakie umiejętności będą potrzebne za 10-15 lat, w świecie mocno technologicznym, w którym powstaną zupełnie nowe profesje, a obecne zostaną w większości wyparte. Już dziś jesteśmy w stanie potwierdzić, że pewne kompetencje będą najcenniejsze, są to umiejętność logicznego myślenia, analizy, budowania strategii, kreatywność, wielojęzyczność i inteligencja interpersonalna. Dlatego powstała Akademia Superminds, z myślą o pokoleniu przyszłości. Naszą misją jest wyposażenie dzieci w takie kompetencje, które pozwolą im zarządzać przyszłym światem. Nasi absolwenci to ludzie niezależni z mocnym systemem wartości, świadomi swoich talentów i pełni optymizmu.

tel. 575 585 835

krakow1@superminds.pl

Kraków, ul. Wyki 4

MASZ PYTANIA?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Rozwiejemy Twoje wątpliwości w ciągu 24 godzin!