fbpx

Oficjalny Partner Związku Sorobanu w Japonii           

    財団法人全 盟

SOROBAN KURS ONLINE

To kurs dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się techniki liczenia na japońskim Sorobanie lub dołaczyć do fantastycznego zespołu Superminds Academy. Kurs składa się z 3 poziomow, KYU 10/9, KYU 8/7 online, ostatni etap KYU 6 jest dostępny tylko dla Trenerów Superminds lub dla licencjobiorców. Po ukończeniu wszystkich poziomów  trener jest gotowy aby podejść do egzaminu międzynarodowego przed Japońskim Związkiem Sorobanu, który nada mu certyfikat i uprawnienia trenerskie.

Nie tylko dziecko ale również dorosły ma sznasę opanować genialne umiejętności. Naturalnie aby osiagnąć geniusz potrzebuje więcej czasu i wysiłku ale jest to możliwe. Kurs jest przeznaczony dla nauczycieli, rodziców, studentów i wszystkich miłośników niestandardowych metod nauczania przedmiotów ścisłych.

KURS ONLINE `ARYTMETYKI MENTALNEJ SOROBAN`

Internetowy kurs arytmetyki mentalnej, czyli liczenia na japońsim sorobanie obejmuje 7 poziomów. Każdy poziom obejmuje 3 miesięczny dostęp do platformy, filmy instruktażowe, ponad 300 testów oraz zdalne wsparcie trenera arytmetyki mentalnej. Cena każdego poziomu do 7kyu to 250zł +VAT. 

POZIOM 1,2,3 cena 250zł+VAT KUPUJĘ

Liczydło Soroban 50zł +VAT KUPUJĘ

LEKCJA DEMO

Zanim dokonasz zakupu zobacz jak wygląda pierwsza lekcja DEMO. 

Dodawanie i odejmowanie. 

KURSY ARYTMETYKI MENTALNEJ ONLINE

Podstawowy poziom, zawiera wszystkie strategie dodawania i odejmowania liczb wielocyfrowych. Kursant wykupuje 3 miesięczny dostęp do platfomy i opiekę zdalną trenera arytmetyki mentalnej.

Pierwszy poziom japoński KYU 10, czyli dodawanie i odejmowanie w czasie 10 min oraz KYU 9  mnożenie liczb dwucyfrowych przez jednocyfrowe. Kursant wykupuje 3 miesięczny dostęp do platformy.

KYU 8 , czyli dodawanie i odejmowanie ciagów liczb dwu i trzycyfrowych, mnożenie liczb trzycyfrowych oraz dzielenie. Kursant wykupuje 3 miesięczny dostęp do platformy.

KYU 7 , czyli dodawanie i odejmowanie ciagów liczb  trzy i czterocyfrowych, mnożenie liczb czterocyfrowych przez jednocyfrowe oraz dzielenie liczb trzycyfrowych. Kursant wykupuje 3-miesięczny dostęp do platformy.

KYU 6 , czyli dodawanie i odejmowanie w czasie 10 min ciagów liczb  wielocyfrowych, mnożenie liczb czterocyfrowych przez dwucyfrowe oraz dzielenie liczb czteocyfrowych. 

Kurs dostępny dla trenerów Akademii SM

Wszystkie poziomy do KYU7.

Kursant wykupuje 18 miesięczny dostęp do platformy, opiekę zdalną trenera arytmetyki mentalnej przez cały okres  oraz materiały w wesji pdf. 

MATERIAŁY I NARZĘDZIA

DO KURSÓW ONLINE

7

POZIOMÓW

10

GODZIN VIDEO

1000

ĆWICZEŃ ONLINE

CO NAS WYRÓŻNIA?

Uczymy się od najwyższej rangi specjalistów, czyli  JAPOŃSKICH MISTRZÓW.

Jako oficjalny PARTNER ZWIĄZKU SOROBANU W JAPONII oraz grupy ISHIDO SHIKI oferujemy kursy zgodne z japońską metodologią, żadną inną. 

Nadajemy międzynarodowe certyfikaty z Japonii z ramienia ZWIĄZKU SOROBANU.

Trenerzy oraz uczniowie podchodzą do egzaminów na poziomach KYU i DAN uzyskując kwalifikacje zawodowe uznawane na całym świecie.  

Otwieramy przed tobą nowe perspektywy. Dajemy sie szansę na rozwój i NIEZALEŻNOŚĆ.

Możesz zostać tenerem nasze Akademii w dowolnym miejscu na świecie, ponieważ nauczamy zdalnie lub otworzyć własną szkołę matematyki pod naszym patronatem.