fbpx

Wszyscy jesteśmy potencjalnymi geniuszami. Wszyscy jesteśmy wyekwipowani w ten sam instrument, zbudowany w identyczny sposób. Różnica polega tylko na tym, w jaki sposób ten instrument wykorzystujemy.

– Katarzyna Gozdek-Michaelis

From small beginnings come great things”

KRótko O NAS

Akademia Superminds to miejsce, w którym każde dziecko i każdy dorosły ma szansę osiągnąć ponadprzeciętne umiejętności. 

Naszą misją jest rozwój KOMPETENCJI, które dadzą szansę młodemu człowiekowi na przyszłych, mocno rozwiniętych technologicznie i globalnych rynkach pracy.

Dążymy do tego aby nasi uczniowie byli gotowi mentalnie i intelektualnie do podjęcia studiów na najlepszych zagranicznych uczelniach.

Oferujemy nauczanie modułowe, co oznacza, że na jednym spotkaniu uczymy

– matematyki,

– japońskiej arytmetyki mentlanej,

– biznesu,

– języków obcych

– programowania, robotyki   

– kompetencji miękkich

 

Wizyta Związku Sorobanu i grupy Ishido-Shiki podczas konferencji Neuronauki w matematyce według metodologii Soroban na Uniwersytecie Łódzkim

Od lewej, prezydent grupy Ishido,  Mistrz Sorobanu, założyciel i prezes

Japońskiego Związku Sorobanu,

Witold Buraczyńśki – mentor strategiczny  Superminds

oraz

Aneta Grzanek certyfikowany nauczyciel, główny metodyk Superminds.

Wizyta Związku Sorobanu i grupy Ishido-Shiki podczas konferencji Neuronauki w matematyce według metodologii Soroban na Uniwersytecie Łódzkim

Od lewej, prezydent grupy Ishido,  Mistrz Sorobanu, założyciel i prezes

Japońskiego Związku Sorobanu

oraz

Aneta Grzanek prezes Superminds Academy sp. z o.o , certyfikowany trener i egzaminator arytmetyki mentalnej na poziomie KYU3.  

OPINIE O NASZEJ SZKOLE

Anna

Mama 9-letniej Wiktorii, uczestniczki programu

Wiktoria potrafi dodawać i odejmować liczby do 3 cyfr. Jej styl zarządzania to współpraca. Jest łagodnym i bardzo sprawiedliwym liderem. Jej obszarem   do pracy była asertywność, wywieranie wpływu na innych, decyzyjność. Nie  było łatwo, tym bardziej, że musiała okiełzać porywcze charaktery. 

Witek

Tata 10-letniej Agaty, która jest urodzonym liderem

Zarządzając zespołem czuje się jak ryba w wodzie. Okazuje wsparcie, daje moc      i wiarę w siebie innym członkom grupy. Jednak w sytuacji, kiedy nie jest osobą decyzyjną wycofuje się całkowicie. Dlatego to był obszar do pracy dla Agaty: odnalezienie się w sytuacji, która nie jest dla niej wygodna.

Kasia

Mama 9-letniego Jacka i doświadczony nauczyciel

Jacek to typowy lider-aktywator. Realizuje zadania zaraz jak tylko się pojawią, wyręczając przy tym swój zespół. Z jednej strony obszar do pracy, ponieważ nie daje szansy na rozwój zespoły, z drugiej strony nie zrażają go porażki i kiedy wszyscy się poddają, nie widząc rozwiązania on dalej próbuje.