fbpx

REGULAMIN GRUPY Licytacje Dla Kuby Zarychty #teamKUBY

 

Proszę o zapoznanie się z regulaminem

TUTAJ DOKONUJEMY WPŁAT ZA WYGRANE AUKCJE WRAZ Z IMIENIEM, NAZWISKIEM ORAZ KRÓTKIM OPISEM AUKCJI: https://zrzutka.pl/se7fpm

 1. Każda osoba może wystawić przedmiot/usługę dodając zdjęcie, krótki opis, cenę wywoławczą, datę oraz godzinę zakończenia licytacji oraz formę odbioru: wysyłkę/odbiór osobisty.
 2. WSZYSTKIE licytacje POWINNY trwać 2 dni i kończyć się ZAWSZE o godzinie 21.00 Przykład: licytacja przedmiotu/usługi wystawionego dnia 04.08.2021 o 10:20 kończy się 06.08.2021 o 21:00

Wygrywa ostatnia oferta przed godziną 21:00, czyli dodana o 20:59:59

 1. Administratorzy i moderatorzy grupy zakańczają licytacje każdego dnia po godz. 21
 2. Osoba wystawiająca:

*pilnuje, aby aukcja przebiegała kulturalnie (w razie potrzeby wzywa admina) *świetnym sposobem jest, aby w dniu zakończenia licytacji wystawiający wywołał osoby biorące udział w aukcji, tak aby miały szansę na podbicie stawki (niestety często Facebook nie powiadamia o kolejnych komentarzach)

 1. Wygrywający jest zobowiązany do wysłania potwierdzenia wpłaty na Skarbonkę Kuby w postaci wygenerowanego linku z wpłaty. Wpłata ma zawierać imię, nazwisko oraz krótki opis aukcji (w celu szybkiej weryfikacji, że płatność została dokonana i można się dogadać co do wysyłki/odbioru)
 2. Wygrywający ma 48h na dokonanie wpłaty na Skarbonkę Kuby oraz przesłanie potwierdzenia.
 3. NIE WYSYŁAMY screenów z kont bankowych, wyciągów ani tym podobnych.
 4. Jeśli osoba, która wygrała aukcję nie dokona wpłaty zaleca się usunięcie postu i wystawienie ponowne przedmiotu na licytację.
 5. ZABRANIA SIĘ wystawiania: – żywych zwierząt -używanej bielizny -używanych kosmetyków typu pomadka,szminka,błyszczyk,tusz do rzęs
 6. AUKCJA SPECJALNA Aukcje specjalne dotyczą przedmiotów/usług podarowanych przez celebrytów bądź przedmiotów/usług o dużej wartości materialnej. Bardzo prosimy, żeby przed wystawieniem aukcji skontaktować się z jednym z Adminów/ Moderatorów w celu weryfikacji czy przedmiot/usługa zostanie wystawiony jako „Aukcja Specjalna”. Tego typu aukcje będą trwać 5 dni kalendarzowych tj. aukcja wystawiona dn. 04.08 kończy się 09.08 o godz. 21:00
 7. Strony oferujące wpłaty za lajki na konto muszą zaoferować cenę minimum 50gr/lajk. Zaleca się, aby akcja trwała nie dłużej niż 3 dni.
 8. Proszę nie wystawiać na grupie innych zbiórek. Skupiamy się na Zosi i prosimy, aby każdy to uszanował. Takie posty i komentarze będą usuwane.
 9. Nie oceniamy tego kto co wystawił, każdy pomaga jak może. Nie podoba się post? Omiń. Wulgarne i obraźliwe komentarze będą usuwane wraz z komentującym.
 10. WAŻNE!!!!!! Wpłaty prosimy wklejać pod aukcją, a nie na priv. Potwierdzenie w postaci linku z wpłatą ze skarbonki ma zawierać imię, nazwisko i krótki opis.

JEŚLI MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI NAJPIERW SPYTAJ NAS!!

Administratorzy nie biorą odpowiedzialności za wystawiane przedmioty/usługi. W razie problemów służymy mediacją (choć mamy nadzieję, że to nie będzie konieczne ) Życzymy udanych licytacji, pamiętajcie że to nie grupa ZŁAP OKAZJĘ, tylko licytacje charytatywne!

***Przebijamy kwotę o minimum 5zł!***