fbpx

Talent – to jest robić z łatwością to co jest trudne dla innych”.

DLA DOROSŁYCH

Każdy człowiek, bez wyjątku, ma niepowtarzalne talenty, które powinien wzmacniać i wokół, których powinien układać swoje życie zawodowe i prywatne aby odnosić sukcesy i czerpać zadowolenie z życia. Gallup Institute to największa Instytucja na świecie, która od 30 lat bada ukryty potencjał człowieka i uczy go w jaki sposób wykorzystać swoje mocne strony w pracy i w życiu prywatnym. W naszej Akademii masz możliwość odkryć swoje talenty. Wykonaj test i umów się na sesję z profesjonalnym trenerem Gallupa. Badanie jest przeprowadzane przez naszego partnera…….

TEST NA 5 MOCNYCH STRON

150 zł

Dowiedz się jakie są Twoje mocne strony.

Test w języku polskim

Raport w dwóch językach (polski i angielski)

TEST + SESJA Z TRENEREM

800 zł

Dowiedz się jakie są Twoje mocne strony i naucz się je wykorzystywać.

Test w języku polskim

Raport w dwóch językach (polski i angielski)

Sesja z trenerem przez Skype lub w siedzibie firmy w Warszawie

OPINIE O NASZEJ SZKOLE

Anna

Mama 9-letniej Wiktorii, uczestniczki programu

Wiktoria potrafi dodawać i odejmować liczby do 3 cyfr. Jej styl zarządzania to współpraca. Jest łagodnym i bardzo sprawiedliwym liderem. Jej obszarem   do pracy była asertywność, wywieranie wpływu na innych, decyzyjność. Nie  było łatwo, tym bardziej, że musiała okiełzać porywcze charaktery. 

Witek

Tata 10-letniej Agaty, która jest urodzonym liderem

Zarządzając zespołem czuje się jak ryba w wodzie. Okazuje wsparcie, daje moc     i wiarę w siebie innym członkom grupy. Jednak w sytuacji, kiedy nie jest osobą decyzyjną wycofuje się całkowicie. Dlatego to był obszar do pracy dla Agaty: odnalezienie się w sytuacji, która nie jest dla niej wygodna.

Kasia

Mama 9-letniego Jacka i doświadczony nauczyciel

Jacek to typowy lider-aktywator. Realizuje zadania zaraz jak tylko się pojawią, wyręczając przy tym swój zespół. Z jednej strony obszar do pracy, ponieważ nie daje szansy na rozwój zespoły, z drugiej strony nie zrażają go porażki i kiedy wszyscy się poddają, nie widząc rozwiązania on dalej próbuje.