fbpx

„Nie wystarczy być dobrym, trzeba być lepszym”. 

SUPERMINDS JUNIORS    7-9lat

CELEM kursu Superjunior jest intensywny rozwój inteligencji wielorakiej. Nasi kursanci poznają matematkę na klockach LEGO, za pomoca których uczą się arytmetyki i geometrii, wykonują trudne obliczenia i rozwiązują zadania z treścią.  Dzieki temu matematyka przestaje być abstarkcją i o wiele łatwiej jest im zrozumieć trudne pojęcia nawet z zakresu klas starszych.

Superjunior`zy również uczą się liczyć na japońskim Sorobanie. Poznają wszystkie strategie dodawania i odejmowania oraz liczą na czas.

Kurs sklada się z 3 poziomów. Dzieci, które ukończą 3 poziom podchodzą do międzynarodowego egzaminu na pierwszy stopień KYU pod patronatem Japońskiego Zwiazku Sorobanu  oraz rozpoczynają naukę metodą Flash Anzan, czyli dodawanie  i odejmowanie w pamięci.

W drugiej części zajęć przeprowdzamy chemiczne eksperymenty naukowe. Pracujemy w oparciu o zasady CLIL (Content Language Integrated Learning), zgodnie z którymi wykorzystujemy język angielski jako narzędzie do komunikacji. Dzieci kupują składniki, sprzedają produktu anglojęzycznemu profesorowi, wchodząc z nim w interakcje językowe. Pracujemy nad tym aby dzieci rozwijały swoje kompetencje językowe w komunikacji ustnej, pozbywały się blokady językowej oraz nie czuły strachu w kontakcie z obcokrajowcem.

Na tym etapie wprowadzamy również elementy biznesu m.in. takie jak zarządzanie czasem, podział zadań, współpraca w zespole i między zespolami.

 

KURS OBEJMUJE

  • Liczenie na Sorobanie (3 poziomy)
  • Matematyka na klockach LEGO  (arytmetyka i geometria)
  • Tabliczka mnozenia do 100
  • Język angielski – umiejętności komunikacji ustnej
  • Eksperymenty naukowe
  • Elementy podstaw biznesu (m.in zarządzanie czasem, delegowanie zadań, współpraca)
  • Międzynarodowy Egzamin KYU po poziomie 3 + certyfikat międzynarodowy
  • Aplikacja mobilna + platforma e-learningowa

 

LISTA REZERWOWA

Przykro nam jeśli nie zdążyłeś zapisać się na lekcje pokazowe. Nie martw się nowe grupy tworzymy co 3 miesiące. Wpisz się na listę rezerwową, skontaktujemy się z tobą jak tylko zwolni się miejsce w obecnych grupach lub kiedy będziemy otwierać nowe.

ZAPISZ SIĘ 

 

1

RAZ W TYGODNIU

120 

MINUT

30

SPOTKAŃ

EGZAMIN

CERTYFIKAT MIĘDZYNARODOWY