BADAMY TALENTY DZIECI I DOROSŁYCH

Przeprowadzamy testy Gallupa Clifton Strengths dla nastolatków i dorosłych, diagnozujące wrodzone mocne strony,  a nasi specjaliści konsultują je na spotkaniach online. 

Każdy człowiek rodzi się z pakietem cech osobowości, które kierują jego życiem. Instytut Gallupa nazywa je `głodem`, który odczuwamy całe życie. To nasze wrodzone talenty, predyspozycje. Jeśli mamy szczęście i je odkryjemy, a raczej uświadomimy sobie ich istnienie nasze życie nabierze innej jakości. Unikniemy wielu błędów, rozsądniej pokierujemy swoją karierą i dokonamy lepszych wyborów w sferze budowania relacji.

NASTOLATEK 10-14 lat

To jest jak instrukcja obsługi swojego dziecka„, Aneta, mama 11- letniego Janka. 

Test  Strengths Explorer pomaga określić najmocniejsze talenty dziecka, których używa najczęściej w swoich działaniach, sposobach myślenia a nawet odczuwaniu. Określają one jego osobowość czyli czym się kieruje, co jest mu najbliższe. Znajomość talentów twojego dziecka pomoże ci się lepiej z nim komunikować i wspierać go w przyszłych wyborach. 

CENA: 490zł (test + 60 min rozmowy ze specjalistą) 

NASTOLATEK 15-18 lat

To czas pierwszych ważnych decyzji w kierunku przyszłej drogi zawodowej. Dlatego warto poznać swoje mocne strony i świadomie wybrać kierunek studiów. 

Zachęcamy do badania szczególnie maturzystów, którzy czują się zagubieni i nie są pewni swoich wyborów. Test ugruntuje im wiedze na temat swojej osobowości i z większą łatwością znajdą swoje miejsce. 

CENA: 490zł ( test + 60 min rozmowa ze specjalistą)

STUDENT

Jeśli męczy cię to, że nie masz sprecyzowanych planów zawodowych, nie wiesz co chciałbyś robić po studiach to odpowiednie badanie dla ciebie. Dowiesz się jakie są twoje talenty oraz jak je wykorzystać aby zacząć budować ścieżkę kariery, którą będziesz podążać z lekkością i poczuciem, że to jest najlepsza droga jaką mogłeś wybrać. 

CENA: 490zł ( test + 60 min rozmowa ze specjalistą)

DOROŚLI

Jeśli chcesz poznać swoje wrodzone talenty zachęcamy do wykonania testu Strength Finder oraz konsultacji ze specjalistą. 

Poznasz siebie i zrozumiesz wszystkie swoje wybory. od tej pory już nic nie będzie takie samo. 

CENA: 590zł ( test + 60 min spotkanie ze specjalistą)

Umów się na TEST

Zostaw nam dane kontaktowe, zadzwonimy i umówimy się na test w dogodnym dla ciebie terminie.