fbpx

IMPREZY FIRMOWE

„Miej czas na Pracę, to cena sukcesu. Miej czas na Myślenie, to źródło potęgi. Miej czas na Zabawę, to sekret młodości.”

ZAPROŚ NAS DO SWOJEJ FIRMY NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ

„FORMUŁA NA GENIUSZA”. 

FORMUŁA NA GENIUSZA - impreza integracyjna

Formuła na Geniusza to fascynująca gra integracyjna. Podczas zabawy uczestnicy w swoich zespołach muszą doprowadzić firmę do sukcesu finansowego.
W trakcie poszukiwań tajnej FORMUŁY NA GENIUSZA,  jedynej szansy na wyjście z kryzysu, uczestnicy zostają zamknięci w 9 komnatach.   Aby się wydostać muszą  rozwiązać szereg zagadek logicznych, wykonać eksperymenty naukowe, negocjować, sprzedawać,  ale przede wszystkim  zdobyć wiedzę z zakresu NEUROMATEMATYKI  oraz Japońskiej starożytnej sztuki liczenia na sorobanie.   Tylko w ten Sposób zdobędą kod do Wielkiego Sejfu

KIDS OPEN OFFICE DAY

To doskonała oferta na spotkanie integracyjne z dziećmi.

Pewien profesor wynalazł formułę chemiczną ,dzięki której ludzie osiągają genialne umiejętności. Teraz profesor chce ją sprzedać jednak żąda bardzo wysokiej kwoty. Ten zespół, który wykona wszystkie zadania i zarobi odpowiednią sumę pieniędzy będzie mógł wykupić tajną formułę. Jednak nie będzie to łatwe, ponieważ zadania, które wymyślił profesor wymagają logicznego myślenia, opanowania ponadprzeciętnych umiejętności takich jak neuromatematyka, liczenie na japońskim sorobanie, a także wykonanie trudnych eksperymentów naukowych.

Impreza Integracyjna

dla firmy Fujitsu.